Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

           Daug apie save nepasakosiu. Galima pasakyti, kad mieste mane pažįsta kiekvienas šuo.

     Kinologu-instruktoriumi dirbu daugiau negu 30 metu. Turiu didelę patirtį dresuojant šunis. Sukurtos, išbandytos, atidirbtos ir naudojamos autorinės metodikos mokant ir auklėjant šunis. Visą tą laiką aš kėliau savo kvalifikaciją, dalyvavau daugelyje seminarų, kursų, mokymo programų įvairiose šalyse. Didžiuojuosi tuo, kad vienas iš pirmųjų respublikoje pradėjau naudoti klikerį, kaip teigiamą šunų mokymo priemonę.

   Didžiausią džiaugsmą savo darbe jaučiu tada, kai matau harmoningus ir pagarbius santykius tarp šeimininko ir šuns, kurie mokėsi mano mokykloje.

   Jeigu jūs skaitote tai, reiškia greičiausiai, gavote teigiamas rekomendacijas iš mano buvusių mokinių. Aš didžiuojuosi tuo. Sveiki atvykę į mano šunų dresūros mokyklą!

 

  Gerbiami ir brangūs klientai ir draugai, visais klausimais, kas liečia dresūros ir viešbučio, prašau kreiptis tik telefonu. Visų pirma tai greičiau ir patikimiau, o antras dalykas tas, kad aš fiziškai neturiu laiko atsakyti į didelį kiekį laiškų su klausimais, kuriuos gaunu el.paštu. Konsultaciją dėl probleminio šuns elgesio taip pat galima gauti paskambinus telefonu arba individualios konsultacijos metu. Laiką, kuris yra sugaištamas rašant laiškus ir atsakant į juos, aš maloniau skirčiau bendraujant gyvai su jumis - mano klientais. Prašau neįsižeisti ir suprasti mane teisingai.