Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Nusprendus dresuoti savo šunį, Jums iškyla daugybė klausimų. Kaip viskas vyksta? Nuo ko pradėti?  Kokios garantijos?

    Į savo mokyklą apmokymams aš priimu šunis  nuo 5 mėnesių ir  šuniukus nuo 2,5 men. Šunys turi būti sveiki ir vakcinuoti. Būtina sąlyga, jei norite užauginti gerą šunį - dirbti su šunimi reikia pradėti nuo įsigijimo momento. Tas darbas vadinasi socializacija. 

Jei Jums kyla klausimai ką, kaip ir kodėl reikia daryti - skambinkite man, klauskite ir veikite.

Kaip viskas vyksta
Šiuo metu savo mokykloje siūlau šios pagrindines mokymų programas.
 1. Mokymo ir socializacijos programa - užsiėmimai mini grupėse. Priimami šunis  nuo 5,5 mėnesių (suaugusių grupė).  Optimalus mokymo kursas – 3 mėnesiai. Mokymo kursas ir programa susideda iš 2 pagrindinių etapų ( su pavadžiu-1 etapas, ir be jo-2 etapas). Kadangi skirtingi šunys mokosi skirtingai, o ir šunų šeimininkai dės skirtingas pastangas, todėl norint pereiti į aukštesnį lygį (iš 1 į 2 ) , reikės išlaikyti mini testą. Šis testas parodys, ar šuo ir jo šeimininkas, pasiruošę kitam mokymo etapui.  Užsiėmimai gali vykti mieste, treniruočių salėje ar dresavimo aikštelėje. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje vakarais nuo 18.00 val.
Šiai dienai mano paslaugų kaina už pilną trijų mėnesių kursą mokant iškart- 320 eu. , arba 240+110 eu. mokant dalimis.
    2Šuniukų auklėjimo ir dresavimo programa. (šuniukų grupė amžius – 2,5 – 4,5 mėn) Programa laikinai sustabdyta.  Sužinosite, kaip taisyklingai auklėti šuniuką, kaip išvengti dresavimo ir auklėjimo klaidų. Gausite atsakymus į daugelį klausimų, kurie kyla kiekvienam pradedančiajam šuns šeimininkui. Išmokysime šuniuką teisingai reaguoti į supančią aplinką ir paruošime tolimesniam apmokymui. Užsiimsime fizinio pasirengimo ir fitneso pagrindais. Į grupę priimami sveiki, vakcinuoti bet kokios veislės šuniukai,  Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę mieste, dresavimo salėje arba aikštelėje, vakarais nuo 19.30 val. Kaina 60 eu/men.

 
   Taigi darome išvadas. Jei Jūsų šuo pakankamai socializuotas, šiek tiek alkanas ir dažniausiai nieko prieš su jumis pažaisti, dresūra tampa malonus ir įdomus procesas, teikiantis džiaugsmą Jums ir Jūsų šuniui. Jeigu kuris nors iš šių trijų faktorių nepakankamai išugdytas, situacija šiek tiek sudėtingesnė, nors dažniausiai nėra beviltiška. Bet kuriuo atveju, viskas mūsų rankose. Tiesiog sudėtingesnės situacijos reikalauja daugiau laiko ir jėgų.
   Dabar dėl garantijų. Jokių garantijų nėra. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, su šunimi būtina dirbti savarankiškai namie. Jeigu Jūs tai darysite sąžiningai ir reguliariai, tai ir garantijų jokių nereikės, viskas pavyks puikiai. Jei su šunimi bus dirbama tik kartkartėmis, žinoma, kad visas procesas užsitęs ir taps nenuspėjamas. Todėl prieš pradėdami lankyti dresūrą, užduokite sau klausimą – kiek kantrybės ir jėgų Jūs esate pasiruošę skirti savo augintiniui? Atsižvelgiant į tai, koks bus atsakymas, toks bus ir rezultatas.
Dėmesio.Taupant savo ir jūsų laiką  susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums. Prašau skambinti.