Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Nusprendus dresuoti savo šunį, Jums iškyla daugybė klausimų. Kaip viskas vyksta? Nuo ko pradėti?  Kokios garantijos?

Kaip viskas vyksta? 
   Viskas yra paprasta. Prieš pradėdami mokyti šunį, Jūs turite pasirinkti mokymo būdą.
Galima pasirinkti iš keleto variantų. Mano manymu, tinkamiausias – grupinių užsiėmimų mokymo būdas. Taip pat Individualūs grupiniai užsiėmimai
   Jeigu šeimininkas negali laikytis griežto grupės grafiko, egzistuoja individualių užsiėmimų pasirinkimas***. 

 Dėl mokymo metodikų viskas daug paprasčiau: 

   Šiuo metu  stengiamės suderinti klasikinės dresūros ir mokymo programa su klikeriu elementus. Tai leidžia daryti užsiėmimus įdomesnius ir įvairesnius. Daugelyje užsienio šalių šunų dresūros mokyklos jau ne vieną dešimtmetį dirba pagal teigiamo skatinimo metodikas ir džiaugiasi puikiais rezultatais.
   Dažnai man dresuoti atveda voljeruose laikomus šunis. Nėra nieko blogo, kad šuo gyvena voljere. Blogai tai, kad daugeliu atvejų tai būna visiškai nesocializuoti šunys. Su mieste gyvenančiu šunimi šeimininkas yra priverstas reguliariai vaikščioti sunkiomis sąlygomis ir šuo daugiau ar mažiau socializuojasi, o su voljeriniais šunimis pasivaikščiojimai dažnai apsiriboja kiemu ar artimiausiu mišku. Dėl to šunys labai sunkiai adaptuojasi prie naujų sąlygų ir būna sunkiai dresuojami.
Dresuodami šunis mes pirmiausia naudojame daug skanėstų ir žaidimų. Tai leidžia sudominti šunį ir motivuoti jį darbui.
 
Taigi darome išvadas.

   Jei Jūsų šuo pakankamai socializuotas, šiek tiek alkanas ir dažniausiai nieko prieš su jumis pažaisti, dresūra tampa malonus ir įdomus procesas, teikiantis džiaugsmą Jums ir Jūsų šuniui. Jeigu kuris nors iš šių trijų faktorių nepakankamai išugdytas, situacija šiek tiek sudėtingesnė, nors dažniausiai nėra beviltiška. Bet kuriuo atveju, viskas mūsų rankose. Tiesiog sudėtingesnės situacijos reikalauja daugiau laiko ir jėgų.

 Dabar dėl garantijų.
   Jokių garantijų nėra. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, su šunimi būtina dirbti savarankiškai namie. Jeigu Jūs tai darysite sąžiningai ir reguliariai, tai ir garantijų jokių nereikės, viskas pavyks puikiai. Jei su šunimi bus dirbama tik kartkartėmis, žinoma, kad visas procesas užsitęs ir taps nenuspėjamas. Todėl prieš pradėdami lankyti dresūrą, užduokite sau klausimą – kiek kantrybės ir jėgų Jūs esate pasiruošę skirti savo augintiniui? Atsižvelgiant į tai, koks bus atsakymas, toks bus ir rezultatas.
 O dabar - pirmyn, spręskite. 
 

 
 
 
 

  Gerbiami ir brangūs klientai ir draugai, visais klausimais, kas liečia dresūros ir viešbučio, prašau kreiptis tik telefonu. Visų pirma tai greičiau ir patikimiau, o antras dalykas tas, kad aš fiziškai neturiu laiko atsakyti į didelį kiekį laiškų su klausimais, kuriuos gaunu el.paštu. Konsultaciją dėl probleminio šuns elgesio taip pat galima gauti paskambinus telefonu arba individualios konsultacijos metu. Laiką, kuris yra sugaištamas rašant laiškus ir atsakant į juos, aš maloniau skirčiau bendraujant gyvai su jumis - mano klientais. Prašau neįsižeisti ir suprasti mane teisingai.