Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Nusprendus dresuoti savo šunį, Jums iškyla daugybė klausimų. Kaip viskas vyksta? Nuo ko pradėti?  Kokios garantijos?

    Į savo mokyklą apmokymams aš priimu šunis  nuo 5 mėnesių ir  šuniukus nuo 2,5 men. Šunys turi būti sveiki ir vakcinuoti. Būtina sąlyga, jei norite užauginti gerą šunį - dirbti su šunimi reikia pradėti nuo įsigijimo momento. Tas darbas vadinasi socializacija. 

Jei Jums kyla klausimai ką, kaip ir kodėl reikia daryti - skambinkite man, klauskite ir veikite.

Kaip viskas vyksta? 
Šiuo metu savo mokykloje siūlau dvi pagrindines mokymų programas.
1. Mokymo ir socializacijos programa - priimami šunis  nuo 5,5 mėnesių (suaugusių grupė)Tai teorinis ir praktinis šuns ir šeimininko paruošimas. Apmokomi ir šeimininkai ir šunys.  Minimalus mokymo kursas – 3 mėnesiai. Mokymo kursas ir programa susideda iš 2 pagrindinių etapų ( su pavadžiu-1 etapas, ir be jo-2 etapas). Kadangi skirtingi šunys mokosi skirtingai, o ir šunų šeimininkai dės skirtingas pastangas, todėl norint pereiti į aukštesnį lygį (darbas be pavadžio) , reikės išlaikyti mini testą. Šis testas parodys, ar šuo ir jo šeimininkas, pasiruošę kitam mokymo etapui.  Užsiėmimai gali vykti mieste, treniruočių salėje ar dresavimo aikštelėje. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje vakarais nuo 18.00 val.
Šiai dienai mano paslaugų kaina  pilną trijų mėnesių kursą mokant iškart- 320 eu. , arba 240+110 eu. mokant dalimis.
2. Šuniukų auklėjimo ir dresavimo programa. (šuniukų grupėSužinosite, kaip taisyklingai auklėti šuniuką, kaip išvengti dresavimo ir auklėjimo klaidų. Gausite atsakymus į daugelį klausimų, kurie kyla kiekvienam pradedančiajam šuns šeimininkui. Išmokysime šuniuką teisingai reaguoti į supančią aplinką ir paruošime tolimesniam apmokymui. Užsiimsime fizinio pasirengimo ir fitneso pagrindais. Į grupę priimami sveiki, vakcinuoti bet kokios veislės šuniukai, amžius – 2,5 – 4 mėn. Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę mieste, dresavimo salėje arba aikštelėje, vakarais nuo 19.30 val. Kaina 60 eu/men.

Priminimas visiems mano klientams, baigusiems mokyklą! Galimos situacijos, kai baigus mokyklą Jums kyla klausimų dėl šuns elgesio. Prašau nesigėdyti ir kreiptis dėl konsultacijų ar kurso pakartojimo. Kartais užtenka tik keleto užsiėmimų iškilusių klausimų išsprendimui. Visus, baigusius mokyklą (nesvarbu, kaip senai), kviečiu dalyvauti mokyklos organizuojamuose renginiuose (vieši užsiėmimai, žygiai, renginiai).
                     Visa informacija apie organizuojamus renginius publikuojama mokyklos FB puslapyje.
 

 Dėl mokymo metodikų viskas daug paprasčiau: 

Šiuo metu  stengiamės suderinti klasikinės dresūros ir mokymo programos su klikeriu elementais. Tai leidžia daryti užsiėmimus įdomesnius ir įvairesnius. Daugelyje užsienio šalių šunų dresūros mokyklos jau ne vieną dešimtmetį dirba pagal teigiamo skatinimo metodikas ir džiaugiasi puikiais rezultatais.
Dažnai man dresuoti atveda voljeruose laikomus šunis. Nėra nieko blogo, kad šuo gyvena voljere. Blogai tai, kad daugeliu atvejų tai būna visiškai nesocializuoti šunys. Su mieste gyvenančiu šunimi šeimininkas yra priverstas reguliariai vaikščioti sunkiomis sąlygomis ir šuo daugiau ar mažiau socializuojasi, o su voljeriniais šunimis pasivaikščiojimai dažnai apsiriboja kiemu ar artimiausiu mišku. Dėl to šunys labai sunkiai adaptuojasi prie naujų sąlygų ir būna sunkiai dresuojami.
Dresuodami šunis mes pirmiausia naudojame daug skanėstų ir žaidimų. Tai leidžia sudominti šunį ir motivuoti jį darbui.
 
Taigi darome išvadas.

Jei Jūsų šuo pakankamai socializuotas, šiek tiek alkanas ir dažniausiai nieko prieš su jumis pažaisti, dresūra tampa malonus ir įdomus procesas, teikiantis džiaugsmą Jums ir Jūsų šuniui. Jeigu kuris nors iš šių trijų faktorių nepakankamai išugdytas, situacija šiek tiek sudėtingesnė, nors dažniausiai nėra beviltiška. Bet kuriuo atveju, viskas mūsų rankose. Tiesiog sudėtingesnės situacijos reikalauja daugiau laiko ir jėgų.

 Dabar dėl garantijų.
Jokių garantijų nėra. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, su šunimi būtina dirbti savarankiškai namie. Jeigu Jūs tai darysite sąžiningai ir reguliariai, tai ir garantijų jokių nereikės, viskas pavyks puikiai. Jei su šunimi bus dirbama tik kartkartėmis, žinoma, kad visas procesas užsitęs ir taps nenuspėjamas. Todėl prieš pradėdami lankyti dresūrą, užduokite sau klausimą – kiek kantrybės ir jėgų Jūs esate pasiruošę skirti savo augintiniui? Atsižvelgiant į tai, koks bus atsakymas, toks bus ir rezultatas.
 O dabar - pirmyn, spręskite. 
Dėmesio.Taupant savo ir jūsų laiką         susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums. Prašau skambinti.