Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Nusprendus dresuoti savo šunį, Jums iškyla daugybė klausimų. Kaip viskas vyksta? Nuo ko pradėti?  Kokios garantijos?

    Į savo mokyklą apmokymams aš priimu šunis  nuo 5 mėnesių. Aišku tai nereiškia, kad reikia sudėjus rankas sėdėti ir laukti, kol sueis 5 mėnesiai, dirbti su šunimi reikia pradėti nuo įsigijimo momento. Tas darbas vadinasi socializacija. Tai būtina sąlyga, jei norite užauginti gerą šunį. Jei Jums kyla klausimai ką, kaip ir kodėl reikia daryti - skambinkite man, klauskite ir veikite.

Kaip viskas vyksta? 
Šiuo metu savo mokykloje siūlau tris pagrindines mokymų programas.
1. Mokymo ir socializacijos programa (pradedantiesiems). Teorinis ir praktinis šuns ir šeimininko paruošimas. Apmokomi ir šeimininkai ir šunys. 
Kadangi skirtingi šunys mokosi skirtingai, minimalus mokymo kursas – 2 mėnesiai, su pratęsimo galimybe.
 Šiai dienai mano paslaugų kaina - 230 eu. už dviejų mėnesių kursą mokant iškart, arba 130 eu/men. mokant dalimis
Užsiėmimai gali vykti mieste, treniruočių salėje ar dresavimo aikštelėje su pavadžiu. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje vakarais nuo 18.30 val.
2. Pažengusiems šeimininkams ir šunims, pabaigusiems pirmą mokymų kursą. - dresavimas ir šuns valdymas miesto sąlygomis, su pavadėliu ir be jo.  Anksčiau išmoktų pratimų automatinis atlikimas.  Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje vakarais. Be užsiėmimų mokykloje, būtini ir kasdieniai užsiėmimai namuose.  Minimalus mokymo kursas – 1 mėnuo, su pratęsimo galimybe. Mėnesio kaina nuo 130 Eu.
3. Šunų ir šeimininkų fitnesas- Humanimal fitness . Priimami šunys, baigę pirmąjį mokymo kursą. Bendri šeimininkų, šeimos narių ir šunų fitneso užsiėmimai. Užsiėmimai vyksta 2 kartus savaitėje pagal reabilitacinio fitneso programą. Užsiėmimai gali vykti salėje, miške, prie jūros ar kitose vietose. Mėnesio kaina 70 eu.

Priminimas visiems mano klientams, baigusiems mokyklą! Galimos situacijos, kai baigus mokyklą Jums kyla klausimų dėl šuns elgesio. Prašau nesigėdyti ir kreiptis dėl konsultacijų ar kurso pakartojimo. Kartais užtenka tik keleto užsiėmimų iškilusių klausimų išsprendimui. Visus, baigusius mokyklą (nesvarbu, kaip senai), kviečiu dalyvauti mokyklos organizuojamuose renginiuose (vieši užsiėmimai, žygiai, renginiai).
                     Visa informacija apie organizuojamus renginius publikuojama mokyklos FB puslapyje.
 

 Dėl mokymo metodikų viskas daug paprasčiau: 

Šiuo metu  stengiamės suderinti klasikinės dresūros ir mokymo programos su klikeriu elementais. Tai leidžia daryti užsiėmimus įdomesnius ir įvairesnius. Daugelyje užsienio šalių šunų dresūros mokyklos jau ne vieną dešimtmetį dirba pagal teigiamo skatinimo metodikas ir džiaugiasi puikiais rezultatais.
Dažnai man dresuoti atveda voljeruose laikomus šunis. Nėra nieko blogo, kad šuo gyvena voljere. Blogai tai, kad daugeliu atvejų tai būna visiškai nesocializuoti šunys. Su mieste gyvenančiu šunimi šeimininkas yra priverstas reguliariai vaikščioti sunkiomis sąlygomis ir šuo daugiau ar mažiau socializuojasi, o su voljeriniais šunimis pasivaikščiojimai dažnai apsiriboja kiemu ar artimiausiu mišku. Dėl to šunys labai sunkiai adaptuojasi prie naujų sąlygų ir būna sunkiai dresuojami.
Dresuodami šunis mes pirmiausia naudojame daug skanėstų ir žaidimų. Tai leidžia sudominti šunį ir motivuoti jį darbui.
 
Taigi darome išvadas.

Jei Jūsų šuo pakankamai socializuotas, šiek tiek alkanas ir dažniausiai nieko prieš su jumis pažaisti, dresūra tampa malonus ir įdomus procesas, teikiantis džiaugsmą Jums ir Jūsų šuniui. Jeigu kuris nors iš šių trijų faktorių nepakankamai išugdytas, situacija šiek tiek sudėtingesnė, nors dažniausiai nėra beviltiška. Bet kuriuo atveju, viskas mūsų rankose. Tiesiog sudėtingesnės situacijos reikalauja daugiau laiko ir jėgų.

 Dabar dėl garantijų.
Jokių garantijų nėra. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, su šunimi būtina dirbti savarankiškai namie. Jeigu Jūs tai darysite sąžiningai ir reguliariai, tai ir garantijų jokių nereikės, viskas pavyks puikiai. Jei su šunimi bus dirbama tik kartkartėmis, žinoma, kad visas procesas užsitęs ir taps nenuspėjamas. Todėl prieš pradėdami lankyti dresūrą, užduokite sau klausimą – kiek kantrybės ir jėgų Jūs esate pasiruošę skirti savo augintiniui? Atsižvelgiant į tai, koks bus atsakymas, toks bus ir rezultatas.
 O dabar - pirmyn, spręskite. 
Dėmesio.Taupant savo ir jūsų laiką         susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums. Prašau skambinti.