Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Sportinė dresūra

Klaipėdos šunų sporto klubas "Canis Memelensis" visus norinčius užsiimti sportine veikla su savo augintiniu kviečia į agility grupę naujokams. Užsiėmimuose Jūs sustiprinsite ryšį su savo šunimi, išmokysite jį įveikti įvairias agility kliūtis bei galėsite dalyvauti mūsų ar kitų klubų organizuojamose varžybose. Įgiję reikiamų įgūdžių, Jūs galėsite pereiti į pagrindinę sportinę grupę ir profesionaliai užsiimti šia tikrai įdomia veikla. Be agility užsiėmimų mūsų klubas siūlo daug kitų renginių bei aktyvių pramogų šeimininkams ir jų augintiniams.

Primename, jog į sportinę grupę priimami tik valdomi be pavadėlio ir adekvačios psichikos šunys. Jei jūsų šuo stokoja paklusnumo, siūlome pradėti nuo paklusnumo užsiėmimų mūsų mokykloje. Daugiau informacijos suteiksime telefonu: 8675 10747

 

  Gerbiami ir brangūs klientai ir draugai, visais klausimais, kas liečia dresūros ir viešbučio, prašau kreiptis tik telefonu. Visų pirma tai greičiau ir patikimiau, o antras dalykas tas, kad aš fiziškai neturiu laiko atsakyti į didelį kiekį laiškų su klausimais, kuriuos gaunu el.paštu. Konsultaciją dėl probleminio šuns elgesio taip pat galima gauti paskambinus telefonu arba individualios konsultacijos metu. Laiką, kuris yra sugaištamas rašant laiškus ir atsakant į juos, aš maloniau skirčiau bendraujant gyvai su jumis - mano klientais. Prašau neįsižeisti ir suprasti mane teisingai.