Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Mokyklos mokymo programa yra orientuota išmokinti Jus, šuns savininką, bei Jūsų augintinį, pasiekti harmonijos gyvenant mieste.

Užsiėmimai yra grupiniai, vyksta vakarais. Priimami šunys nuo 5,5 mėnesių amžiaus.  Programa sudaryta su sąlyga, kad šeimininkas su šunimi,  išskyrus  užsiėmimų mokykloje, turi dirbti savarankiškai ne mažiau kaip 20-30 minučių kasdien ir laikytis visų instruktoriaus (mano) rekomendacijų. Mokymas pradedamas lengvesnėmis užduotimis, baigiamas sudėtingiausiomis, todėl neišmokę bazinių pratimų negalėsime tęsti toliau.

 Kadangi skirtingi šunys mokosi skirtingai, o ir šunų šeimininkai dės skirtingas pastangas, todėl norint pereiti į aukštesnį lygį  (pažengusiems šeimininkams ir šunims), reikės išlaikyti mini testą. Šis testas parodys, ar šuo ir jo šeimininkas, pasiruošę kitam mokymo etapui. Dėl pasiruošimo atlikti testą, sprendžia pats šuns šeimininkas. Atlikus sėkmingai testą, galima pereiti į aukštesnį mokymo lygį. Nepavykus, pakartoti testą bus galima po 2 savaičių. 

                                                                                                        Mokymo ir socializacijos programa.

Būtino kontakto tarp šeimininko ir šuns sukūrimas. Taisyklingas žaidimas bei skatinimas, kiti parengiamieji pratimai. Įvairių kliūčių įveikimas stiprinant šuns dėmesingumą. Taisyklingas komandų vykdymas ( dėmesio koncentracija,  rankos kontaktas, komandos pas mane, sėdėti, gulėti, padėtis prie kojos, judėjimas laisvu pavadėliu, komandą „Šalia“, išlaikymas sėdint ). Visi užsiėmimai vyksta dresūros aikštelėje, (dresūros salės)  ir miesto sąlygomis su pavadžiu.

 Mini  testas perėjimu į kitą lygį:

  Miesto sąlygomis, atliekamos šios užduotys: 1) Koncentracija šuns į šeimininką davus komandą, ne mažiau 10 sekundžių.

2) Ėjimas su pavadėliu davus komandą „Šalia“, neįtempiant pavadžio ir neišbėgant šuniui į priekį bent 1 minutę.

3) Judant atlikti 2 posūkius ir sustojimus. Sustojus ir davus komandą šuo turi atsisėsti šalia kojos (komandą pakartoti galima ne daugiau 2 kartų).   

4) Komandos sėdėti ir gulėti išlaikymas bent 1 minutę, sudėtingomis sąlygomis, nepasitraukiant nuo šuns (komandą pakartoti ne daugiau kaip 2 kartus).

5) Paliekant šunį pririštą, bet kokioje padėtyje, sudėtingomis sąlygomis, šeimininkui išeinant, ne mažiau kaip 2 minutes. Šuo turi elgtis tinkamai, nebandyti nutraukti pavadėlio, netampyti jo, ne pradėti isterijos, netrukdyti kitiems aplinkiniams.

Pratimu metu, draudžiama naudoti skanukus. Po kiekvieno pratimo, šunį galima skatinti.

Jei Jūsų šuo yra Jūsų hobis, draugas, su kuriuo įdomu leisti laiką, ir jei Jūs norite bendrauti su bendraminčiais, dalyvauti  iškylose, renginiuose,  - Jums yra skirta programa "HumANimals Fitness".