Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
 
HumANimal Fitness ( Šunų ir šeimininkų fitnesas)
 

Dauguma mūsų kasdien per mažai judame: iš namų iki darbo, į parduotuvę ir atgal, iki šaldytuvo ir kompiuterio – visa tai tik buitis, kuri neturi nieko bendro su tuo, kam buvo sukurtas mūsų organizmas.  Gamtoje egzistuoja vienas labai svarbus faktas: tai, kas nedirba – žūsta. Kai savo klientų klausiu, kas nutinka su nedirbančiu raumeniu, beveik visi vienbalsiai atsako, kad raumuo atrofuojasi.

Bėda ta, kad šiuolaikinis gyvenimo būdas daugelį žmogaus raumenų paverčia neveiksniais, o tada įvyksta kitų raumenų perkrovimas ir prasideda problemos. Viskas tas pats nutinka ir daugumai mūsų šunų. Ištisas dienas jie guli arba juda labai minimaliai. Retkarčiais pasivaikščiojimų metu jie gauna energijos pliūpsnių ir rinkinį chaotiškų judesių, kuriems jų organizmas nėra pasiruošęs. Tai kaip jūs ateitumėte į sporto salę, ir pradėtumėte daryti visus pratimus iš eilės, nekreipiant dėmesio į nelogiškai viršijamas apkrovas. Anksčiau ar vėliau su tokiais užsiėmimais bus bėdos.

Be darbo su šunimis, aš kasdien dirbu su žmonėmis, turinčiais problemų su atramos – judėjimo sistemareabilitaciniu fitnesu. , ir aš kasdien matau šunis, turinčius analogiškas problemas. Aš stengiuosi sukurti naują kryptį – HumANimals fitnesą. Naujos sistemos tikslas: šeimininko ir šuns sveikatos pagerėjimas ir, aišku, paklusnumas.

Užsiėmimai yra grupiniai, vyksta 2 kartus savaitėje pagal reabilitacinio fitneso programą. Vieno užsiėmimo metu yra akcentuojamas šuo (patempimai, masažas, jėgos pratimai, užduotys mąstymui, ir būtinai šiek tiek paklusnumui), kito – šeimininkas (patempimai, gimnastika sąnariams, jėgos pratimai, skandinaviškas ėjimas, pratimai savo kūno pažinimui). Į grupę priimsiu šunis, praėjusius apmokymus mano mokykloje arba tiesiog paklusnius šunis. Kaina - 60 eu/men. Susidomėjusieji ir susirūpinę savo ir augintinio sveikata - skambinkite, domėkitės, registruokitės.