Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Klaipėdos raj. Ketvergiai.  +370 67510747 nuo 9.00 iki 18.00, d.d.

Individualios veiklos pažymos Nr.(21.36)G20-764-213

     Dėmesio. Norintieji užsiregistruoti į užsiėmimus mano  mokykloje, būtinai perskaitykite.

    Jeigu jūs nutarėte mokyti šunį mano mokykloje, jums reikia:

 1.  Būtinai paskambinti man ir aptarti visus niuansus ( apie jūsų šunį, apmokymų trukmę,  kaip ir kokiu būdu viskas vyks, kiti klausimai ). Jeigu jus tenkina visos sąlygos ir nutarėte registruotis, tuomet ....

 2. Banko pavedimu reikės atlikti registracijos apmokėjimą. Imokos suma  30  eu.   Atšaukus registraciją kliento iniciatyva, įmoka nebus grąžinama.

 Nepalikus įmokos, registracija nebus priimta.

 Rekvizitai:

Atsiskaitymo sąskaita: LT907300010146325264 swedbank

Gavėjas: Andrej Popov,  suma 30 €

Paskirtis: Šuns dresiravimo kursas

3. Atlikus pavedimą, elektroniniu paštu " dresavimas@gmail.com"   reikės atsiųsti laisvos formos laišką, nurodant savo vardą, telefono numerį ir duomenis apie šunį.  2-3  dienų laikotarpyje aš atsiųsiu registracijos patvirtinimą , o tada lauksite pakvietimo į užsiėmimus. Detalesnė informacija savaitė prieš kursus.

Šiai dienai mano paslaugų kaina - 320 eu už trijų mėnesių kursą mokant iškart , arba 120 Eur/men. mokant dalimis.

Klientams, apmokėjusiems užsiėmimus - treniruotes, bet jų nelankantiems, pinigai negrąžinami. Išimtis - liga.

Visi užsiėmimai vyksta mieste. Realus dresavimas realiomis sąlygomis =realus paklusnumas. Mes turime nuostabią salę pačiame miesto centre (bazę), todėl nesame priklausomi nuo oro sąlygų.

    Prašau atkreipti dėmesį į tai, kad  mano mokykla yra pakankamai žinoma šunų savininkų tarpe, tad  jeigu tarp skambučio man ir registracijos atlikimo  praeina keletas dienų,  apmokymų data  gali ir pasislinkti, nes tuo metu gali užsiregistruoti kiti asmenys, o kadangi grupės pakankamai mažos, jos gali labai greitai užsipildyti. Tokiu atveju prieš atliekant registracinį apmokėjimą labai prašau dar kartą man paskambinti ir pasitikslinti informaciją. Detalesnė informacija savaitė prieš kursus.

 Prašau suprasti, kad tokia registracijos tvarka yra įvedama tam, kad palengvinti priėjimą tiems, kurie iš tiesų nori apmokyti savo šunis ir dalyvauti įdomiame, aktyviame mokyklos bei sporto klubo gyvenime.

 Andrej Popov

  Gerbiami ir brangūs klientai ir draugai, visais klausimais, kas liečia dresūros ir viešbučio, prašau kreiptis tik telefonu. Visų pirma tai greičiau ir patikimiau, o antras dalykas tas, kad aš fiziškai neturiu laiko atsakyti į didelį kiekį laiškų su klausimais, kuriuos gaunu el.paštu. Konsultaciją dėl probleminio šuns elgesio taip pat galima gauti paskambinus telefonu arba individualios konsultacijos metu. Laiką, kuris yra sugaištamas rašant laiškus ir atsakant į juos, aš maloniau skirčiau bendraujant gyvai su jumis - mano klientais. Prašau neįsižeisti ir suprasti mane teisingai.