Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Klaipėda.   +370 67510747 prašau skambinti  d.d. nuo 13.00 iki 18.00

Individualios veiklos pažymos Nr.(21.36)G20-764-213

 Dėmesio. Norintieji užsiregistruoti į užsiėmimus mano  mokykloje, būtinai perskaitykite.

 Jeigu jūs nutarėte mokyti šunį mano mokykloje, jums reikia:

 1.  Būtinai paskambinti man ir aptarti visus niuansus ( apie jūsų šunį, apmokymų trukmę,  kaip ir kokiu būdu viskas vyks, kiti klausimai ). Susirašinėjimo ir sms norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums. Jeigu jus tenkina visos sąlygos ir nutarėte registruotis, tuomet ....

 2. Banko pavedimu reikės atlikti registracijos apmokėjimą. Imokos suma  30  eu ( neįeina į apmokymo kainą).   Atšaukus registraciją kliento iniciatyva, įmoka nebus grąžinama.

 Nepalikus įmokos, registracija nebus priimta.

 Rekvizitai:

Atsiskaitymo sąskaita: LT907300010146325264 swedbank

Gavėjas: Andrej Popov,  suma 30 €

Paskirtis: Šuns dresiravimo kurso registracija.

3. Atlikus pavedimą, elektroniniu paštu " dresavimas@gmail.com"   reikės atsiųsti laisvos formos laišką, nurodant savo vardą, telefono numerį ir duomenis apie šunį.  2-3  dienų laikotarpyje aš atsiųsiu registracijos patvirtinimą , o tada lauksite pakvietimo į užsiėmimus. Detalesnė informacija savaitė prieš kursus.

Klientams, apmokėjusiems užsiėmimus - treniruotes, bet jų nelankantiems, pinigai negrąžinami. Išimtis - liga.

Prašau atkreipti dėmesį į tai, kad  mano mokykla yra pakankamai žinoma šunų savininkų tarpe, tad  jeigu tarp skambučio man ir registracijos atlikimo  praeina keletas dienų,  apmokymų data  gali ir pasislinkti, nes tuo metu gali užsiregistruoti kiti asmenys, o kadangi grupės pakankamai mažos, jos gali labai greitai užsipildyti. Tokiu atveju prieš atliekant registracinį apmokėjimą labai prašau dar kartą man paskambinti ir pasitikslinti informaciją. Detalesnė informacija savaitė prieš kursus.

 Andrej Popov