Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

   Pavargote nuo kasdieninių rūpesčių ir norite išvykti pailsėti, tačiau nežinote, kam galėtumėte paliktį savo augintinį, kad juo būtų visiškai pasirūpinta? Jūs galite kreiptis į mus, ir mes mielai bei noriai Jums padėsime. 

· Kiekvienam šuniui skiriamas atskiras voljeras – 2,5 m2 su šildomomis grindimis.(turim tik 4 vietas)
· Kiaurą parą šunys stebimi vaizdo kameromis. 
· Galimybė per internetą stebėti savo šunį iš bet kurio pasaulio taško (greitai veiks).  
· Kliento pageidavimu, galimybė sudaryti specialią programą šuns gyvenimui viešbutyje. 
· Galimybė dresuoti šunį, kol jis gyvena viešbutyje. 

Dėmesio. Norintieji užregistruoti savo šunį į mūsų viešbutį, būtinai perskaitykite.

 Jeigu jūs nutarėte palikti savo  šunį mūsų priežiūrai, jums reikia:

 1.  Būtinai paskambinti man 370 675 10747, arba Irinai 370 656 43843 (9.00-18.00 d.d) ir aptarti visus niuansus ( apie jūsų šunį, priežiūros  trukmę, priežiūros sąlygos, kaip ir kokiu būdu viskas vyks, kiti klausimai,). Jeigu jus tenkina visos sąlygos ir nutarėte registruotis, tuomet ....

 2.  Banko pavedimu reikės  atlikti dalinį apmokėjimą.  Šuns išlaikymo viešbutyje dalinė įmoka yra 20 eu.  Atšaukus registraciją kliento iniciatyva, įmoka nebus grąžinama. Neatlikus įmokos, registracija nebus priimta.

 Rekvizitai:

 Atsiskaitymo sąskaita: LT454010051003676856 DNB

Gavėjas: Irina Lachina,  suma 20 eu.

Paskirtis: Šuns priežūra

 3.    Atlikus pavedimą, trumpąja sms  žinute, arba elektroniniu paštu "dresavimas@gmail.com " reikės atsiųsti laisvos formos prašymą, nurodant savo vardą, telefono numerį, duomenis apie šunį ir šuns apgyvendinimo trukmę.

       Šiai dienai mūsų paslaugų kaina  14-16 eur/parai.  (Žiemos periodas)

    Prašau atkreipti dėmesį į tai, kad jeigu tarp skambučio man ir registracijos praeina keletas dienų, o kartais ir valandų,  vietų viešbutyje gali ir nebelikti, nes tuo metu gali užsiregistruoti kiti asmenys. Tokiu atveju, prieš atliekant dalinį apmokėjimą ir registraciją labai prašau dar kartą man paskambinti ir pasitikslinti informaciją.  

  Nesusipratimams išvengti, mes prašom savo klientų, užsakančių viešbučio numerius, likus parai iki atvykimo paskambinti mums ir patvirtinti savo užsakymą.  Jeigu dėl kažkokių priežasčių paimti šunį iš viešbučio Jūs paskiriate savo patikėtiniams, pasirūpinkite, kad jie turėtų dokumentus, patvirtinančius jų teisę į šunį.

   Prašau suprasti, kad tokia registracijos tvarka yra įvedama tam, kad būtų užtikrintas sklandus jūsų šuns priėmimas ir aprūpinimas.

Mes nepriimame agresyvių, isteriškų bei neadekvačiai besielgenčių šunų.

Tikimės malonaus bendradarbiavimo ir ačiū už supratimą. 

Individualios veiklos pažymos Nr.697503 Irina Lachina

Ketvergiai.