Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Nusprendus dresuoti savo šunį, Jums iškyla daugybė klausimų. Kaip viskas vyksta? Nuo ko pradėti?  Kokios garantijos?

Į savo mokyklą apmokymams aš priimu šunis  nuo 5,5 mėnesių. Šunys turi būti sveiki ir vakcinuoti. Būtina sąlyga, jei norite užauginti gerą šunį - savarankiškai  dirbti su šunimi reikia pradėti nuo įsigijimo momento. Tas darbas vadinasi socializacija. 

Jei Jums kyla klausimai ką, kaip, kada ir kodėl reikia daryti - skambinkite man, klauskite ir veikite.

Kaip viskas vyksta? 
Šiuo metu pagrindinis mano darbo profilis - bazinis paklusimas, būtinas kasdieniame šuns valdyme miesto sąlygomis. Programa nėra tiesiogiai skirta sportinių šunų parengimui ar egzaminų laikymui.
  • Mokymo ir socializacijos programa - Siekdamas kokybiško darbo ir geriausio rezultato stengiuosi skirti laiko kiekvienam savo klientui, todėl užsiėmimai vyksta mažose grupėse (5-6 žmonės), 2-3 kartus per savaitę vakarais (po 18.00 val.) darbo dienomis, kartais ir savaitgaliais. Priimami šunis  nuo 5,5 mėnesių.  Optimali mokymo kurso trukmė  4 mėnesiai. Mokymo kursas ir programa susideda iš 2 pagrindinių etapų ( su pavadžiu-1 etapas, ir be jo-2 etapas).  Užsiėmimai gali vykti mieste ir salėje.
  • Šiai dienai mano paslaugų kaina 160 eu/men. 
 
Jei Jūsų šuo pakankamai socializuotas, šiek tiek alkanas ir dažniausiai nieko prieš su jumis pažaisti, dresūra tampa malonus ir įdomus procesas, teikiantis džiaugsmą Jums ir Jūsų šuniui. 
 Dabar dėl garantijų. Jokių garantijų nėra. Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, su šunimi būtina dirbti savarankiškai namie. Jeigu Jūs tai darysite sąžiningai ir reguliariai, tai ir garantijų jokių nereikės, viskas pavyks puikiai. Jei su šunimi bus dirbama tik kartkartėmis, žinoma, kad visas procesas užsitęs ir taps nenuspėjamas. Todėl prieš pradėdami lankyti dresūrą, užduokite sau klausimą – kiek kantrybės ir jėgų Jūs esate pasiruošę skirti savo augintiniui? Atsižvelgiant į tai, koks bus atsakymas, toks bus ir rezultatas.

***Dėmesio.Taupant savo ir jūsų  laiką  susirašinėjimo norėčiau išvengti, kadangi tai užima daug brangaus laiko, kurį galėčiau skirti Jums. Prašau skambinti.