Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Mokyklos mokymo programa yra orientuota išmokinti Jus, šuns savininką, bei Jūsų augintinį, pasiekti harmonijos gyvenant mieste. Programos tikslas - bazinis, "buitinis paklusimas", būtinas kasdieniame šuns valdyme miesto sąlygomis. Programos pagrindu yra šuns socializacijos testas "Šuo mieste".(BH testas) Programa nėra skirta sportinių šunų parengimui ar egzaminų laikymui.

Užsiėmimai yra grupiniai. Priimami šunys nuo 5,5 mėnesių amžiaus.  Programa sudaryta su sąlyga, kad šeimininkas su šunimi,  išskyrus  užsiėmimų mokykloje, turi dirbti savarankiškai ne mažiau kaip 20-30 minučių kasdien ir laikytis visų instruktoriaus (mano) rekomendacijų. Mokymas pradedamas lengvesnėmis užduotimis, baigiamas sudėtingiausiomis, todėl neišmokę bazinių pratimų negalėsime tęsti toliau.

Kadangi skirtingi šunys mokosi skirtingai, o ir šunų šeimininkai dės skirtingas pastangas, todėl norint pereiti į aukštesnį lygį  (pažengusiems šeimininkams ir šunims), reikės išlaikyti mini testą. Šis testas parodys, ar šuo ir jo šeimininkas, pasiruošę kitam mokymo etapui.  Atlikus sėkmingai testą, galima pereiti į aukštesnį mokymo lygį. Nepavykus, pakartoti testą bus galima veliau (pagal susitarimą).

                                                                                                        Mokymo ir socializacijos programa.

  • Būtino kontakto tarp šeimininko ir šuns sukūrimas. Taisyklingas žaidimas bei skatinimas, kiti parengiamieji pratimai. Įvairių kliūčių įveikimas stiprinant šuns dėmesingumą. Taisyklingas komandų vykdymas ( dėmesio koncentracija,  komandos pas mane, sėdėti, gulėti, padėtis prie kojos, judėjimas laisvu pavadėliu  ir be jo, komandą „Greta“, išlaikymas sėdint ). Visi užsiėmimai vyksta dresūros aikštelėje, ir miesto sąlygomis.